10 001

zwierzę mocy plemienia Ojibwe
zwierzę mocy plemienia Ojibwe

Szybko zbliżamy się do chwili, kiedy blog przekroczy 10 000 wejść. Zacząłem go pisać 05 grudnia 2010, czyli 52 dni temu. Z tej okazji wszystkich blogowiczów, którzy do 10 001 odsłony wpisali lub wpiszą trzy komentarze, zapraszam na jednodniowe, darmowe szkolenie, które odbędzie się w Centrum Inspiracje na Kremowej 7, w Warszawie w dniu 12 kwietnia 2011 w godzinach 10:00-16:00 Absolutely free!!!

duch opiekuńczy szamanów ludu Algonquin
duch opiekuńczy szamanów ludu Algonquin

 

Szkolenie to zaplanowałem i wymyśliłem specjalnie dla Was, z moimi przyjaciółmi – dziś wieczorem :) w gościnnym Krakowie. Proponuję też specjalny temat, jedyne takie szkolenie w roku 2011: Szamanizm, współczesna duchowość i techniki transowe w coachingu. Szkolenie poprowadzę osobiście.

Wystarczy na adres Norman Benett Academy: akademia@normanbenett.pl; wysłać swoje zgłoszenie: imię nazwisko i adres kontaktowy

Zapraszam  i ciepło pozdrawiam, mb

10 001
Oceń artykuł

Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

21 komentarzy

 1. Dzięki :)

 2. Magazyn i książka to już więcej niż poniżej zera ;-) To już poważne plus ;-)

 3. Słowo coach pierwszy raz usłyszałam w październiku, od listopada czytam magazyn „Coaching”, teraz czytam książkę Restauracja osobowości. Moja wiedza o coachingu jest poniżej zera, bardzo chcę dowiedzieć się więcej.

 4. ale przegapiłam okazję ! :( ale taki świetny pomysł, mam nadzieję, należy do tego rodzaju pomysłów „taki dobry, że na pewno go powtórzymy” :)

 5. to zrób tak, żeby być ;))))

 6. chcę z Wami Tam BYĆ :)

 7. Agnieszko, mam nadzieję, że nie tylko Ty ;)))))) żartuję trochę… wystarczy, że Ty się cieszysz i że ja się cieszę, bo też się cieszę ;)))))))

 8. Panie Macieju,
  gratuluję pomysłu :-) to będzie wspaniała okazja aby zobaczyć i usłyszeć Pana na żywo. A po tym co przeczytałem w Pana książkach…no cóż, mówiąc wprost; mam dość rozbudzone oczekiwania.
  Dzięki za zaproszenie.

 9. dobra to ja też idę :)

 10. Szkolenia jeszcze nie było, a ja miałam sen o Indianinie przy ognisku, wielkim brunatnym niedźwiedziu siedzącym przy nim i pięknym, ale naprawdę zapierającym dech w piersi, białym wilku…, który przychodzi i i odchodzi kiedy ma chęć. I była radosna ceremonia chowania mojego lęku w białej trumnie, no i element humorystyczny: trumna składana w grobie, a miś siada na niej i mówi do mnie: „to tak dla pewności, żeby nie wylazł” ;-) I jak tu nie kochać swojego poprzedniego indiańskiego wcielenia? ;-)

 11. :)

 12. a ja zlapalem sobie od Ciebie Macku wilka Dziekuje

 13. Szkoda, że w Wawie! :(

 14. Hm, też chcę na szkolenie! To mój drugi komentarz. Liczy się treść ? :-)))

 15. wpisuję komentarz w imieniu Piotra, któremu chciałabym miejsce na szkoleniu zapewnić, bardzo oczekuje spotkania z Panem,
  serdecznie pozdrawiam, czytam Pana książkę Coaching Tao, Piotr mnie zaraził, jestem mu wdzięczna, Panu też, dziękuję
  Agnieszka

 16. „Naszym pierwszym nauczycielem jest własne serce, na kolejnego wybierz kogo zechcesz” – rada Ya-weh-node, mądrej z klanu Wilka plemienia Cheyenne

  Z chęcią wezmę udział w szkoleniu :)
  S.

 17. Macieju, jaka duchowość, jaki szamanizm? Przecież to nie jest potwierdzone naukowo…

  Pewnie, że będę:)) Rezerwuję sobie miejsce koło Moniki .

 18. bWitam. Od jakiegos czasu ten blog jest moją codzienną lekturą. Czytam wszystko, kilka razy nawet chciałem coś napisać, ale …. nie wyszło. Nieukrywam, że do napisania zaispirowała mnie możliwość udziału w szkoleniu. Przeczytałem Coaching Tao i Restauracje osobowości. W tej chwil czytam Przebudzacza neuronów. :). W drodze do zmiany stanąłem w miejscu. Chciałbym bardzo wziąść udział w szkoleniu.

 19. I ja z radością się pojawię (o ile kolej nie zwinie torów na trasie Gdynia-Warszawa). Może się nawet nie zgubię? ;-)

 20. Ja będę …
  wierna wiedżma …co w szamanizm wierzy ..
  mb

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.