Konkurs foto_ lipiec_rozstrzygnięty!

nagrodzone zdjęcie Ani Osowskiej
nagrodzone zdjęcie Ani Osowskiej

Mnóstwo nadesłanych zdjęć! Dzięki serdeczne! Trzy lipcowe już wybrane a w tym miesiącu nagradzam książką fotografię z maleństwem, które odważnie trzyma się nogi taty. Gratulacje dla Ani Osowskiej!

Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!!! A przede wszystkim pogratulujcie sobie chwil szczęśliwych!

Pytanie/zadanie dla wszystkich: co by tu zrobić, jak myśleć, w co wierzyć żeby chwile przepełnione szczęściem stały się rozciągliwe jak guma i ogarniały całe wasze życie!?

Przesyłajcie kolejne zdjęcia. Jak pisałem każde zdjęcie  będzie brane pod uwagę i weźmie udział w noworocznym losowaniu nagród. Zapraszam serdecznie do dzielenia się swoim szczęściem.

Ps. Wobec szczęścia, które uwieczniacie i przeżywacie aktualne wydarzenia polityczne i społeczne to nuda dlatego w czasie wakacji staram się o nich nie pisać. Za to, od niechcenia pisze się historia Łasabiego & friends :)

Konkurs foto_ lipiec_rozstrzygnięty!
Oceń artykuł

Udostępnij:
Maciej Bennewicz

Maciej Bennewicz

Dyrektor Instytutu Kognitywistyki, wykładowca mentoringu i coachingu, pisarz, socjolog, coach, terapeuta, superwizor.

1 komentarz

  1. no i własnie dlatego robie zdjecia. zatrzymuja na dluzej w pamieci nie tylko obraz ,ale i zwiazane z nim szczesliwe emocje-utrwalaja ,gdy po raz kolejny owieram album. wracaja wowczas swieze i intensywne,jak w chwili ,gdy zostaly zatrzymane na matrycy.

    czasem ktos patrzy na zdjecie i widzi…hm…fiizanke,drzewo,horyzont gdzies daleko lub blisko…jesli zdjecie nie ma ewidentnych cech artystycznych…nie zachwyci .dla mnie w obrazku ukryta jest cala historia ,tajemnica,obraz ktory ma o wiele wiecej plaszczyzn niz to ,co zapisane na 2D.

    sztuka jest tak przedstawiac zatrzymane chwile ,by tajemnica stawala sie czytelna dla innych.;))))))

Komentarze są wyłączone.