Konkurs trwa – edycja majowa

Dziękuję za nadesłane opowieści, za historie, które odmieniły wasze życie!!!!

Konkurs trwa!!!

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy w edycji majowej. Postanowiliśmy z Karolcią zmodyfikować zasady. Oprócz historii motywujących oczekujemy również na wasze kołczołany. Piszcie  kołczołany, czyli krótkie historie metaforyczne! Czekamy!

Nagrodzona osoba otrzyma książkę a jej historia weźmie udział w konkursie rocznym jako jedna z jedenastu opowieści [szczegóły w zakładce konkurs] Umieszczajcie swoje historie w komentarzach zakładki konkurs, tak żeby wszyscy mogli przeczytać, lub pod tym wpisem!

Konkurs trwa – edycja majowa
Oceń artykuł

Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

1 komentarz

  1. Stał sobie nad dwiema drogami, jakże różnymi. Coś mu mówiło z wewnątrz- ta jest dobra, chciał dać krok. Jednak nad głową słyszał też inny, ciemniejszy głos- rób to co trzeba. Rok później budzi się. Wie. Czuje ból, nie może go zlokalizować. Czuje się obcy, jakby nie swój. A powrotu nie ma. Co mam robić, zapytał? Głosu już nie słyszał. Ból go zagłuszył.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.