na skale

Życzenia

Życzę wszystkim tyle ile wam potrzeba:

Snu, cierpliwości, czystego powietrza, dobrego białka, czystych myśli, czystych intencji, czystych dłoni, czystej wody, dobrych spotkań, dobrej przyjaźni. Doświadczania i dawania lojalności, tolerancji i szacunku. Niech wzrasta wasz spokój i równowaga, niech będą niezłomne i silne jak kwiat na skale.

Życzę wam – nie oczekujcie jednak wdzięczności. Dawajcie innym tyle, ile chcecie dać bez uczucia straty. Nie oczekujcie tak zwanego „zrozumienia”. Zrozumcie siebie samych. Oczekujcie od siebie odpuszczenia sobie. Niech waszym najlepszym przyjacielem będzie spokojna pewność siebie, że jesteście dziś najlepszą wersją siebie samych.

Serdeczności

nic nie powiem, są dni kiedy najlepszą rzeczą jest cisza
nic nie powiem, są dni kiedy najlepszą rzeczą jest cisza
Życzenia
Oceń artykuł

Udostępnij:

Maciej Bennewicz

Założyciel i pomysłodawca Instytutu Kognitywistyki. Twórca podejścia kognitywnego m.in w mentoringu, tutoringu, coachingu oraz Psychologii Doświadczeń Subiektywnych. Artysta, pisarz, socjolog, wykładowca, terapeuta, superwizor.

2 komentarzy

  1. Spokój i równowaga… ;)

  2. Piękne życzenia opatrzone ciekawą ryciną ;-)

    Dołączam się obejmując szczególnym uściskiem w uniesieniu chwilowej odświętnej jedności świątecznej Polaków ;-) agnostyków, ateistów i racjonalistów ;-) To całkiem często sexy intelekty. Nie obchodzą pewnie Świąt, trzymają się z dala od choinek, opłatków i szopek bożonarodzeniowych. Takie kochane samotne monadki z których każdy z nas ma w sobie taki kawałek, kogoś kto jak na to wszystko patrzy czasem, to aaa szkoda nawet gadać.
    Buziaki

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.